Wiadomości branżowe

Nowy zawodnik na boisku chemii budowlanej. ROTBERG wchodzi do gry

Z początkiem sierpnia na rynek profesjonalnej chemii budowlanej wchodzi nowy gracz. Znakiem rozpoznawczym marki ROTBERG jest bezkompromisowa jakość: jej produkty skierowane są do najbardziej wymagających inwestorów i

Z początkiem sierpnia na rynek profesjonalnej chemii budowlanej wchodzi nowy gracz. Znakiem rozpoznawczym marki ROTBERG jest bezkompromisowa jakość: jej produkty skierowane są do najbardziej wymagających inwestorów i wykonawców.

Przygotowując się do premiery swych produktów, specjaliści marki ROTBERG opracowali receptury w oparciu o autorskie rozwiązanie – Quantum Technology. To owoc gromadzonego przez nich od ponad 20 lat doświadczenia i wytężonych prac laboratoryjnych. Dzięki temu chemia budowlana ROTBERG charakteryzuje się precyzyjnie dopracowanymi formułami, spełniającymi najwyższe standardy.

Na początek, chemia budowlana marki ROTBERG to oferta głównie dla glazurników. Kleje do glazury, gresu czy kamienia, fugi i silikony w najpopularniejszej gamie kolorystycznej, grunty: innymi słowy, montaż płytek ceramicznych od A do Z.

Wybór klejów (worki po 25 kg) pozwala na pracę z materiałami różnego rodzaju . Dla przykładu, Klej odkształcalny do gresu i płytek wielkoformatowych R26 utrzyma płytki o powierzchni nawet 120x120 cm. Sprawdzi się także przy układaniu nowej okładziny ceramicznej bezpośrednio na starej. Z kolei w przypadku zastosowania płyt z kamienia naturalnego, producent poleca Biały klej odkształcalny do marmuru i kamienia naturalnego R26B.

W zakresie spoinowania ROTBERG oferuje Fugę elastyczną mrozoodporną R51 dostępną w opakowaniu 2 kg oraz Profesjonalny silikon sanitarny R52. Na półkach nie zabraknie także profesjonalnych gruntów o przyjemnym zapachu lawendy, dostępnych w wygodnych karnistrach o pojemności 5 l.

Wymieniony asortyment to jedynie wycinek projektowanej oferty. Docelowo, producent planuje rozszerzyć gamę produktów o przynajmniej dwie kolejne grupy: farby i tynki wewnętrzne oraz systemy ociepleń budynków. Zainteresowani powinni odwiedzić stronę www.rotberg.pl, gdzie do pobrania czekają dokładne opisy, a także karty techniczne debiutującej chemii.

Mocnym argumentem na rzecz wysokiej jakości nowej chemii jest odważny program gwarancyjny. Klienci, którzy zaufają kompletnemu systemowi chemii ROTBERG i płytek CERAMSTIC, otrzymają Gwarancję Jakości na 6 lat. Produkty dostępne będą w sieci Castorama oraz w wybranych salonach sprzedaży na terenie całej Polski.

A to już wiesz?  Kredyt hipoteczny dla przedsiębiorców

ROTBERG to już druga po CERAMSTIC marka Grupy Vinderen. Ma być wyborem dla klientów, którzy cenią profesjonalizm i akceptują jedynie najwyższe standardy.

Lista dostępnych produktów marki ROTBERG:

- Klej do płytek uelastyczniony wzmocniony R12

- Klej elastyczny do płytek ceramicznych i gresu R21

- Klej odkształcalny do gresu i płytek wielkoformatowych R26

- Biały klej odkształcalny do marmuru i kamienia naturalnego R26B

 

- Fuga elastyczna mrozoodporna 2-7 mm R51

- Profesjonalny silikon sanitarny R52

 

- Profesjonalny grunt akrylowy R41

- Profesjonalny grunt głęboko penetrujący R42

Grupa Vinderen:

Mechanizmem napędowym Grupy jest firma Vinderen Sp. z o.o., dawniej Unlimit Sp. z o.o., która istnieje od 2003 r. i reprezentuje wyłącznie polski kapitał prywatny. Vinderen Sp. z o.o. jest właścicielem marek Ceramstic i Rotberg. Vinderen Mikspol Sp. z o.o. – spółka należąca do Grupy – zajmuje się obsługą produkcji i sprzedaży produktów innowacyjnej chemii budowlanej ROTBERG. Przejęła najlepsze tradycje 23 lat rzetelnego recepturowania i najwyższej jakości firmy Mikspol.

Więcej informacji o Grupie Vinderen pod adresem www.vinderen.com.

Znana od wielu lat na polskim rynku marka Ceramstic to lider w dziedzinie wysokiej jakości gresów polerowanych i glazury szkliwionej. Jakość i wzornictwo zgodne z najnowszymi światowymi trendami były już wielokrotnie nagradzane, m.in. Laurem Konsumenta oraz najbardziej prestiżowym dla branży tytułem - "Perły Ceramiki UE". Oferta, galerie i obszerne informacje o marce Ceramstic znajdują się na www.ceramstic.com.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy