Dom Farby Mieszkanie

Wyczaruj zimę z Dekoral Fashion

Zima bywa mroźna i sroga, w tym jednak jej urok. Białe płatki fruwające w powietrzu, spowite śnieżnym puchem wzgórza i mróz trzaskający pod butami. W

Zima bywa mroźna i sroga, w tym jednak jej urok. Białe płatki fruwające w powietrzu, spowite śnieżnym puchem wzgórza i mróz trzaskający pod butami. W każdym z nas drzemią wspomnienia, gdy jako dzieci nie mogliśmy się doczekać, by ulepić bałwana, zrobić bitwę na śnieżki i wypatrywać przez okno Mikołaja z workiem prezentów przerzuconym przez ramię. Czar tych mroźnych i niezwykłych dni z łatwością wprowadzimy do naszych domów dzięki farbom marki Dekoral Fashion.

Dawniej, gdy zima pukała do domów w całej okazałości, atmosfera najpiękniejszych w roku świąt Bożego Narodzenia rodziła się w naszych sercach sama. Wraz z podmuchami mroźnych wiatrów, szronem malującym piękne rysunki na szybach i zaśnieżonym krajobrazem za oknem. Dziś jednak ta niezwykle urokliwa pora roku płata nam figle, a deszczowa i ponura pogoda nie sprzyja budowaniu świątecznego nastroju. Dzięki farbom oraz efektom dekoracyjnym marki Dekoral Fashion magia zimy ma szansę z powrotem zagościć w naszych domach.

Luksus i magia – zimowe inspiracje

Marka Dekoral Fashion to kolekcja nasyconych, pastelowych i iskrzących barw prosto ze świata mody. Zgodne z najnowszymi trendami, pełne szyku i elegancji efekty, jakie można dzięki nim uzyskać sprawiają, że nawet zimowa oprawa, ma szansę zagościć w naszych domach i mieszkaniach. W odcieniach ?Jedwabnej Popieli? i ?Intuicji? farb Akrylit W Fashion Collection możemy przemyśleć sprawy, o których po świętach często zapominamy. Zimny róż koloru ?Piękno? przywoła mroźne poranki, kiedy to śnieg muśnięty promieniami słońca tworzy niezapomnianą, różową powłokę ziemi i przenosi nas w magiczny czas świąt. W baśniową atmosferę zimowych dni zabiorą nas także farby z Diamentowej Kolekcji marki Dekoral Fashion. Po nałożeniu na nie dekoracyjnych drobinek złota, srebra i perły, wchodzących w skład kolekcji, rozświetlimy nawet najbardziej ponure pokoje i sprawimy, że luksus i elegancja zagoszczą w nich na stałe. Delikatne i zwiewne pastele z ?Perłowej poświaty? będą rozprzestrzenić dookoła atmosferę ekskluzywności. Łagodne fiolety i szarości ze ?Srebrnego pyłu? niczym lśniące drobinki lekkiej zimowej mgły wprawią nas w chwilę przedświątecznej zadumy.
modern-interior-design-by-reeseroberts-0
modern-interior-design-by-reeseroberts-1
modern-interior-design-by-reeseroberts-2
modern-interior-design-by-reeseroberts-3

A to już wiesz?  Dozowanie paliwa i powietrza do spalania

modern-interior-design-by-reeseroberts-4

modern-interior-design-by-reeseroberts-5
A migoczące złotymi cząsteczkami czerwienie i beże z ?Iskrzącego złota? pomogą stworzyć wrażenie przebijających się przez mroźne powietrze leniwych promieni słońca. Zimowe wzory przeniesiemy do domów za pomocą efektów dekoracyjnych z serii Włoskie Impresje. ?Srebrzyste refleksy? oraz wzory imitujące mroźne malowidła, jak np. ?efekt szczotki? dają wrażenie lekkości i ulotności – tak charakterystyczny dla śnieżnej atmosfery. Delikatne pastelowe szarości i pudrowe róże ?Arrivederci?, ?Vino Bianco? i ?Ciao Bambina? stworzą natomiast atmosferę zimowej nocy przy pełni księżyca, rzucającego błyszczącą poświatę na świeży śnieg.
modern-interior-design-by-reeseroberts-6
modern-interior-design-by-reeseroberts-7

modern-interior-design-by-reeseroberts-8

modern-interior-design-by-reeseroberts-9
Farby i efekty dekoracyjne marki Dekoral Fashion pozwolą stworzyć w naszym domu wystrój nawiązujący swoją fakturą oraz kolorami do kreacji największych projektantów mody, a dzięki specjalnym technikom ozdobnym imitujący niezwykły klimat zimowych zjawisk pogodowych. Nieograniczone wręcz pole do popisu zyskuje dzięki nim nasza wyobraźnia: gwieździste niebo, spadające komety czy połyskująca w oddali łuna światła – mogą znaleźć się na ścianach i sufitach naszych mieszkań.

Producent: PPG Industries

www.dekoralfashion.pl

PPG z siedzibą w Pittsburghu jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Firma PPG zarządza ponad 140 zakładami przemysłowymi w ponad 60 – ciu krajach. Wartość sprzedaży w 2008 roku wyniosła 15, 8 miliarda dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (symbol: PPG).

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie www.ppg.com

hastagi na stronie:

#dotyk mgły dulux #jesienna mgła dekoral #dekoral jesienna mgła #dulux dotyk mgły #dulux rzymski poranek #Dekoral Vino bianco #dekoral jedwabny popiel #jedwabny popiel dekoral #vino bianco dekoral #rzymski poranek dulux #perłowa poświata dekoral #dekoral intuicja #intuicja dekoral #dotyk mgły dulux forum

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy