Dom Mieszkanie

Sypialnia w jesiennym klimacie

Sypialnia w jesiennym klimacie
Coraz krótsze dni, brak słońca i zimne wieczory mogą wprawić nas w nastrój melancholii. Warto zatem zadbać o przytulny wystrój wnętrz, który o poranku naładuje

Coraz krótsze dni, brak słońca i zimne wieczory mogą wprawić nas w nastrój melancholii. Warto zatem zadbać o przytulny wystrój wnętrz, który o poranku naładuje nas pozytywną energią, a wieczorem wprowadzi odprężającą atmosferę. Jesienną metamorfozę zacznijmy od sypialni.

Zmiana czasu z letniego na zimowy przenosi nas w okres długich wieczorów, szarugi za oknem i mroźnych poranków. Panująca aura wprawia w leniwy nastrój i powoduje, że najchętniej zostalibyśmy cały dzień w domu, pod ciepłym kocem, z kubkiem gorącej herbaty. Jeśli nie możemy pozwolić sobie na taki ?luksus?, zadbajmy chociaż o odpowiednie zaaranżowanie naszej sypialni.

Dobór energetycznych kolorów doda nam wigoru, miękkie tkaniny ułatwią relaks, a ciekawe dekoracje zainspirują do kreatywnych działań.
Nowa, jesienna aranżacja sypialni sprawi, że będzie to najbardziej przytulne i ciepłe miejsce w całym domu. W trosce o komfortowy sen należy dobierać pościel, która nas odpowiednio ogrzeje, a przy okazji będzie interesującym elementem wystroju. W ofercie marki home&sou znajdziemy eleganckie komplety zarówno w intensywnych, jak i w bardziej łagodnych odcieniach, zdobione elementami kwiatowymi. Kołdra i poduszki w kolorach jesieni ? wrzosowym, beżowym czy ciemnozielonym, to ciekawy sposób na urozmaicenie wnętrza i rozweselenie myśli.


Kiedy temperatura za oknem będzie coraz niższa, w naszej sypialni powinny zagościć ciepłe pledy i koce. Idealne na jesienny wieczór spędzony w sypialni z filiżanką aromatycznej herbaty i ciekawą książką. Dla zwiększenia uczucia komfortu otoczmy się miękkimi poduchami w stylowych kolorach. Marka home&sou przygotowała dla swoich klientów dekoracyjne poduszki, dostępne w różnorodnych kolorach i fasonach, które z łatwością dopasujemy do każdego wnętrza.

Jeśli chcemy zregenerować siły po ciężkim dniu, zaaranżujmy miły wieczór w zaciszu naszej sypialni. Zadbajmy o nastrojowe oświetlenie w postaci dekoracyjnych lamp, które w subtelny sposób ozdobią wnętrze swoim blaskiem. Kojący nastrój wprowadzą także zapalone świece w eleganckich świecznikach. W jesiennej kolekcji marki home&sou znajdziemy całą gamę interesujących świec i ozdobnych świeczników. Świeczki w kształcie kasztanów lub kwiatów będą niecodzienną dekoracją, która idealnie wkomponuje się w nowy, jesienny wystrój.
Oprócz pluchy, szarugi i chłodu jesienna aura miewa także dużo bardziej przyjazne oblicze. Kiedy za oknem panuje tzw. złota polska jesień, warto wybrać się na długi spacer do parku lub wyjechać na dłuższą wycieczkę za miasto. Podziwiając piękne barwy przyrody, możemy skomponować bukiety z liści, kasztanów i kwiatów, które wstawione do ozdobnych wazonów wniosą do nasze wnętrza prawdziwy zapach jesieni. W sklepach home&sou znajdziemy równie interesujące kompozycje roślinne w postaci przepięknych wianków, uplecionych z owoców jarzębiny, żołędzi, różnokolorowych liści i suszonych kwiatów.
Niewielkie zmiany aranżacyjne mogą zdziałać wiele w kwestii naszego nastroju. Jesienna aura nie powinna odbierać nam zapału do pracy i dobrego humoru. Otaczając się energetycznymi barwami, ciekawymi dekoracjami, możemy zapobiec uczuciom znudzenia i braku sił. Szczególnie ważny jest wystrój naszej sypialni. Odpowiednio dobrany, powinien sprzyjać odpoczynkowi, a rankiem dodawać entuzjazmu i radości, nawet jeśli za oknem ?ciągle pada.

hastagi na stronie:

#modne kolory ścian 2011 #sypialnia w fioletach #sypialnia w fiolecie #fioletowe ściany w sypialni #kamień w sypialni #fioletowa sypialnia zdjęcia #fioletowa sypialnia aranżacje #sypialnia na fioletowo #sypialnie w fiolecie #kolory ścian 2011 #wystrój sypialni fiolet #modne ściany 2011 #sypialnia w kolorze fioletowym #aranżacje sypialni fiolet #modne kolory scian #sypialnia we fiolecie #fioletowa sypialnia

A to już wiesz?  Pomysł na lato: elegancja półcieni

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy