Farby Łazienki

Łazienka, która ukoi zmysły

Łazienka, która koi zmysły. 2010-01-05 Elegancka, wygodna wanna, umywalka o opływowych kształtach, pachnący płyn do kąpieli, świece i ściany w kolorach ciepłych beży. A może

Łazienka, która koi zmysły.

2010-01-05

Elegancka, wygodna wanna, umywalka o opływowych kształtach, pachnący płyn do kąpieli, świece i ściany w kolorach ciepłych beży. A może przestronna kabina prysznicowa, funkcjonalny zestaw mebli i ceramiki, a w tle pastele i błękity? Klimat, jaki zdecydujemy się stworzyć w naszej łazience w dużej mierze zależy od naszych prywatnych gustów i upodobań. Zgodnie z nimi wybieramy elementy wyposażenia, ozdobne detale oraz dominujące w pomieszczeniu barwy.

Łazienka to jedno z tych miejsc w domu, w którym pielęgnując ciało stymulujemy również nasze zmysły. Niektórzy robią to w trakcie długiej kojącej kąpieli z olejkami eterycznymi. Inni wolą orzeźwiający chłodny prysznic. Panujący w pokojach kąpielowych klimat relaksu, czy pobudzenia to jednak nie tylko zasługa ich wyposażenia. Nieoceniony wpływ mają również odpowiednio dobrane barwy. Dzięki bogatej palecie kolorów, odpornych na wilgoć farb emulsyjnych Maleinak Plus, zaaranżujemy wymarzoną łazienkę, w której z przyjemnością rozpoczniemy i zakończymy każdy dzień.
Dekoral_Maleinak_Plus_turkus_Acapulco
Pełen relaks

W świecie doznań i przyjemności nasze zmysły odgrywają najważniejszą rolę – dzięki nim czujemy i doświadczamy. Wyobraźmy sobie jak szybko zapomnimy o zgiełku otaczającego nas świata leżąc na rozgrzanej od słońca plaży, delikatnie zamoczeni w ciepłej morskiej wodzie, rozkoszując się smakiem słodkiej wanilii lub dojrzałej moreli.

A gdyby tak niezwykły klimat marzeń i zmysłowych przeżyć przenieść do naszej łazienki?
Dekoral_Relaks+przy+wisniowej+czekoladzie
Otaczając się ciepłymi odcieniami brązów i beży farb Morelowy pastelowy, Naturalny kamień, Kamienista plaża, Cafe latte i Deser waniliowy Maleinak Plus marki Dekoral z łatwością stworzymy w każdej łazience wyjątkową aranżację. Jeśli jednak ponad chwile zapomnienia cenimy sobie intensywne życie, szybkie orzeźwienie i stały kontakt z otaczającym światem wybierzmy chłodniejsze błękity i pastele, jak Zielony pistacjowy, Lawendowy jasny, Lazurowy pastelowy, Tropikalna laguna i Żółty świetlisty.

Do łazienki idealne

Z farbami Maleinak Plus uzyskanie pożądanego efektu jest niezwykle proste. Przed nakładaniem wybranego koloru należy jedynie zadbać, aby powierzchnia przeznaczona do malowania była czysta, sucha, odpylona i bez spękań.
latis-bathroom-collection-1

A to już wiesz?  Nowa epoka kamienia

latis-bathroom-collection-2

latis-bathroom-collection-3

latis-bathroom-collection-5

latis-bathroom-collection-8

Świeże tynki i podłoża silnie chłonące wodę (gładzie gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe, podłoża nigdy nie malowane) należy zagruntować gruntem Aquagrunt marki Dekoral. Do wyrównania chłonności podłoża można zastosować farbę podkładową Unicryl marki Dekoral. Tak odpowiednio przygotowaną powierzchnię najlepiej malować farbą MALEINAK PLUS dwukrotnie ? mówi Ryszard Plantos z Akademii Technik Malarskich. – Przed użyciem farbę powinno się dokładnie wymieszać, a w razie potrzeby rozcieńczyć wodą w ilości max. 5% objętości. Pamiętajmy, że drugą warstwę nakładamy po wyschnięciu pierwszej.

Odporne na wilgoć i zmywanie wodą farby emulsyjne Maleinak Plus marki Dekoral chronią przed rozwojem grzybów pleśniowych w pomieszczeniach szczególnie narażonych na wilgoć. Z bogatego wyboru kolorów nadających efekt satynowy lub matowy z łatwością wybierzemy odcienie najbardziej nam odpowiadające. W połączeniu z dużą siłą krycia daje nam to gwarancję, że łazienka na długo zachowa swój elegancki wygląd
i zmysłowy klimat.

Maleinak Plus matowy biały, opakowanie 1L, cena ok. 12,60 zł brutto / opakowanie
Maleinak Plus matowy, opakowanie 2,5L, cena ok. 48,86 zł brutto / opakowanie
Maleinak Plus satynowy, opakowanie 2,5L, cena ok. 51,61 zł brutto / opakowanie

Producent: PPG Industries

www.dekoral.pl

PPG z siedzibą w Pittsburghu jest globalnym dostawcą farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalnych. Firma PPG zarządza ponad 140 zakładami przemysłowymi w ponad 60 – ciu krajach. Wartość sprzedaży w 2008 roku wyniosła 15, 8 miliarda dolarów. Akcje PPG są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (symbol: PPG).

Dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie www.ppg.com

hastagi na stronie:

#opoczno amarante aranżacje #dekoral #dulux cafe latte #farby dekoral #amarante opoczno aranżacje #dekoral cafe latte #dekoral paleta kolorów #cafe latte dulux #łazienka w kamieniu #paleta kolorów dulux #łazienka w fiolecie #dekoral kamienista plaza #malaga minge #opoczno amarante #dekoral caffe latte #amarante opoczno #kolory dekoral #łazienka amarante #caffe latte dulux #łazienka ewa minge #łazienka fiolet #opoczno amarante opinie #dekoral farby #łazienka plus #glazura malaga minge #farba caffe latte #@ppg com loc:PL #paleta farb dekoral #paleta farb dulux #amarante łazienki

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy