Budownictwo

Rolety rzymskie – oszczędność miejsca, bogactwo rozwiązań

Gdzie zasłona nie może, tam roletę pośle – tę zabawną parafrazę można odnieść do domowych aranżacji, zwłaszcza tych, w których liczy się każdy centymetr miejsca na ścianie. Rolety pozwalają na oszczędne zagospodarowanie powierzchni, oferując jednocześnie prawdziwe bogactwo rozwiązań w kolorystyce, deseniach i stylu.

Sposób aranżacji przestrzeni wokół okna często wymuszony jest niewielką powierzchnią pomieszczenia. W takim przypadku każdy centymetr ściany wolny od zagospodarowania – czy to meblami, czy artykułami dekoracyjnymi – często okazuje się na wagę złota. Zasłony, jak sama nazwa wskazuje, kiedy trzeba zasłonią okna, lecz odsunięte na bok uczynią to samo z cenną powierzchnią wokół. Doskonałą alternatywą są funkcjonalne i praktycze rolety, nadające wyjątkowego klimatu i stylu. Na rynku znaleźć można wiele typów rolet, które dopasujemy do indywidualnych potrzeb.

Najbardziej wyrafinowane są rolety rzymskie, podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem lub sznurkiem, które z gracją prezentują się zarówno w miejscach urządzonych w nowoczesnym stylu, jak również klasycznych wnętrzach. W bogatej ofercie Dekorii, najwiekszego producenta rolet rzymskich w Polsce, każdy znajdzie rozwiązanie najlepsze dla siebie.

Osoby ceniące prostotę i estetykę z pewnością zwrócą uwagę na roletę Padva (na zdjęciu), którą można zamontować prosto na ścianie, do sufitu lub za pomocą dodatkowych uchwytów ? bezinwazyjnie na ramie okna, bądź zawieszoną na karniszu romantyczną Veronę, której montaż zajmuje dosłownie kilka minut. Prawdziwą dekoracją każdego okna będą lekkie falbany i uniwersalne desenie dostępnych produktów. Miłośników domowego zacisza ucieszą rolety Duo: ich woalowy spód zapewnia walory estetyczne, z kolei wierzchnia część z powodzeniem łączy funkcję zasłon, jak i efektownej dekoracji
Częściej spoglądamy za okno, niż na okno – to naturalne. Zwyczaje mogą jednak ulec zmianie, gdy umiejętnie zaaranżujemy wystrój. W tej kwestii rolety rzymskie oferują naprawdę wiele.

Wszystkie rolety rzymskie marki Dekoria szyte są indywidualnie pod wymiar. Dostępne w rozmaitych deseniach i tkaninach. Ceny od:
79 zł (Verona)
89 zł (Padva)
259 zł (Duo)

hastagi na stronie:

#jak uszyć roletę rzymską #jak uszyć rolety rzymskie #rolety rzymskie jak zrobić samemu #jak zrobić roletę rzymską #roleta rzymska jak zrobić #jak zrobic rolety rzymskie #rolety rzymskie duo #roleta rzymska jak uszyć #jak uszyć roletę #rolety rzymskie jak uszyć

Similar Posts