Wiadomości branżowe

ISOVER wśród wyróżnionych marek Grupy Saint-Gobain

Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o., wiodący producent materiałów budowlanych, otrzymał tytuł Budowlanej Firmy Roku 2010. W ramach firmy, wyróżnienie specjalne przyznano marce ISOVER, oferującej najwyższej

Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o., wiodący producent materiałów budowlanych, otrzymał tytuł Budowlanej Firmy Roku 2010. W ramach firmy, wyróżnienie specjalne przyznano marce ISOVER, oferującej najwyższej klasy materiały izolacyjne. Nagrody są odzwierciedleniem dynamicznego rozwoju i świadczą o wysokiej pozycji Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. na polskim rynku. Redakcja i Rada Programowa miesięcznika Builder doceniła firmę i należące do niej marki handlowe już po raz szósty.

Podczas uroczystej, ósmej Gali Builder Awards, uhonorowano firmy najbardziej zasłużone dla rozwoju polskiej branży budowlanej. W kategorii producent materiałów budowlanych, Budowlaną Firmą Roku 2010 została firma Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o., lider w produkcji materiałów budowlanych i  innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa. Na gali przyznano również wyróżnienia specjalne poszczególnym markom należącym do firmy. Jedno z wyróżnień trafiło do marki ISOVER, producenta najwyższej klasy materiałów izolacyjnych. Nagrodę odebrał Konrad Machula, V-ce Prezes Saint-Gobain Construction Products Polska i Dyrektor Generalny ISOVER.

- Rok 2010 był dla nas czasem wyjątkowo intensywnej pracy. Zaszczytny tytuł Budowlanej Firmy Roku 2010 jest jej uhonorowaniem. W naszej strategii, oprócz dbałości o wysoką, jakość produktów i usług, założyliśmy również wsparcie licznych inicjatyw uświadamiających istotę energooszczędności. Mamy nadzieję, że naszymi działaniami przyczyniamy się więc nie tylko do rozwoju polskiej branży budowlanej, ale i do zwiększania świadomości potrzeby troski o środowisko – mówi Konrad Machula.

W minionym roku Grupa Saint-Gobain zorganizowała akcję „Saint-Gobain Habitat dla powodzian”. W ramach kampanii wsparła poszkodowanych w powodzi, przekazując materiały budowlane, organizując szkolenia dla firm remontowych, architektów i właścicieli domów dotkniętych powodzią. Poprzez tę akcję, nie pozostając obojętną na ludzkie nieszczęście, Grupa Saint-Gobain została również Partnerem Kampanii Edukacyjnej Buildera – „Odbudowa po powodzi”.

- W trudnych sytuacjach życiowych liczy się nie tylko wsparcie materialne. U podstaw akcji „Saint-Gobain Habitat dla powodzian” leży również idea budowania pozytywnego otoczenia i szeroko rozumiane wsparcie dla osób z zalanych terenów. W tym celu eksperci firmy Saint – Gobain Construction Products Polska opracowali m.in. specjalny przewodnik z praktycznymi informacjami „Jak naprawić dom po powodzi”. Zawarte w nim porady mogą być też przydatne dla każdego, kto po prostu planuje prace remontowe – dodaje Konrad Machula.

A to już wiesz?  Przetargi: samochody i talony w cenie

Budowlana Firma Roku 2010 dla Saint-Gobain Construction Products Polska to nie jedyna nagroda Buildera, jaką może pochwalić się firma i marki do niej należące. Nagrody na przestrzeni minionych ośmiu lat:

2003 – Saint-Gobain ISOVER* Polska - Budowlana Firma Roku 2003

2004 - Stowarzyszenie Producentów Wełny Mineralnej: Szklanej i Skalnej MIWO i Jan Rooze – Dyrektor Generalny Saint-Gobain ISOVER Polska - Polski Herkules (jako Przewodniczący Stowarzyszenia)

2004 – Rigips* Polska Stawiany - Budowlana Firma Roku 2004

2006 – Maxit* - Budowlana Firma Roku 2006

2008 - Saint-Gobain Construction Products Polska - Budowlana Firma Roku 2008

Gala Buildera 2010 odbyła się drugiego marca br, w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

###

*marki należące do firmy Saint-Gobain Construction Products Polska

Informacje dotyczące Saint-Gobain

Grupa Saint-Gobain – międzynarodowa grupa kapitałowa – jedna ze stu czołowych światowych korporacji, zajmująca się produkcją, przetwórstwem i dystrybucją materiałów (szkła, materiałów budowlanych i technologicznych np. ceramiki, tworzyw sztucznych, narzędzi ściernych itp.). Grupa Saint-Gobain prowadzi działalność w ponad 60 krajach świata, zatrudniając ponad 190 000 pracowników. W Polsce Saint-Gobain jest jednym z największych inwestorów zagranicznych. Saint-Gobain jest właścicielem takich marek jak WEBER i RIGIPS – produkty służące odpowiednio do renowacji elewacji zewnętrznych i wnętrz (kleje do tapet, glazury, terakoty) i ISOVER – materiały izolacyjne. Marki te, wraz z Ecophon i PAM, wchodzą w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, należącej do Grupy Saint-Gobain.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy