Dom

Nowy salon home&you w CH Agora

Marka home&you otworzyła kolejny salon na Śląsku ? tym razem w Bytomiu w CH Agora. Nowy sklep to wymarzone miejsce dla wszystkich poszukujących niebanalnych tekstyliów

Marka home&you otworzyła kolejny salon na Śląsku ? tym razem w Bytomiu w CH Agora. Nowy sklep to wymarzone miejsce dla wszystkich poszukujących niebanalnych tekstyliów i artykułów wyposażenia wnętrz. Na odwiedzających czeka już także wyjątkowa kolekcja wiosenna.

Otwarcie nowego salonu z pewnością ucieszy wszystkich mieszkańców Bytomia i Śląska, którzy uwielbiają zajmować się wystrójem mieszkań i domów. Szeroki wybór wyjątkowych artykułów wyposażenia i dekoracji wnętrz, skrupulatnie dobranych i przygotowanych przez stylistów home&you, pozwoli stworzyć wiele oryginalnych aranżacji. Ponadto w sklepie odnajdziemy już najnowszą wiosenną kolekcję. Nie zwlekajmy więc dłużej z wiosenną metamorfozą naszych wnętrz ? Czas na wizytę w CH Agora!

Nowy salon znajduje się na parterze CH Agora przy Placu Tadeusza Kościuszki. W sumie jest to już 5 sklep home&you na Śląsku. Pozostałe znajduja się w Rybniku, Gliwicach (2 placówki) oraz Rudzie Śląskiej.

Home&you to marka stworzona dla osób, pragnących tworzyć wnętrza nie tylko modne, ale także i wyróżniajace się wyjątkową sytylistyką oraz atomosferą. Jej projektanci proponują nam zarówno gustowne naczynia stołowe, tekstylia domowe (takie, jak np. pościele, poszewki, ręczniki, koce czy narzuty) jak i mnóstwo wyjątkowych dodatków (m.in. lampy, świecie, wazony i ramki na zdjęcia itp.), które każde wnętrze zmienią w oryginalna aranżację. Dla wygody klientów produkty są pogrupowane wedle kategorii: salon, kuchnia i jadalnia, łazienka, sypialnia. Całość dostępna jest w zróżnicowanej i modnej stylistyce, dzięki czemu każdy gość znajdzie tu coś dla siebie.

hastagi na stronie:

#home&you sklep internetowy #narzuty na łóżko #naczynia ogrodowe #nowoczesne narzuty na łóżko

A to już wiesz?  Badania wskazują, że kopalnie mogą być źródłem energii geotermalnej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy