Wiadomości branżowe

Tosca i Lukka – włoski akcent w polskich wnętrzach

Wakacyjny okres to dla jednych czas dalekich podróży, a dla innych – domowych remontów. Tym, którzy mają w planach wymianę drzwi wewnętrznych, Classen poleca ramowe skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka, których nazwy

Wakacyjny okres to dla jednych czas dalekich podróży, a dla innych – domowych remontów. Tym, którzy mają w planach wymianę drzwi wewnętrznych, Classen poleca ramowe skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka, których nazwy nasuwają skojarzenia z ciepłym włoskim słońcem. Renomowany producent podłóg i stolarki otworowej oferuje dwie nowe kolekcje drzwi, które dźwięcznie otworzą wnętrza naszych domów i mieszkań.

– Ci, którzy wakacyjny czas wykorzystają na to, by urządzić czy przearanżować wnętrza swoich domów i mieszkań, nie muszą zapominać o letnich przyjemnościach. Wymiana skrzydeł drzwiowych wewnętrznych również może być metaforyczną podróżą. Dwie nowe, proponowane przez nas kolekcje Lukka i Tosca nazwami nawiązują bowiem do Toskanii i muzyki Giacoma Pucciniego, twórcy słynnej opery „Tosca” – mówi Anna Lipus, Kierownik marketingu i reklamy w Classen – Po zakończeniu remontu nie będzie więc trzeba wyjeżdżać, aby w pełni się zrelaksować. 

Nazwy obu nowych kolekcji ramowych skrzydeł drzwiowych wewnętrznych firmy Classen zapożyczone zostały z Włoch: Lukka, to rodzinne miasto kompozytora Giacoma Pucciniego, twórcy opery „Tosca”, leżące w regionie słonecznej Toscanii. Każda z kolekcji składa się z pięciu oryginalnych modeli, które dostępne są w czterech imitujących okleiny naturalne dekorach: akacja ST, jesion grafitowy ryflowany, jesion śnieżny ryflowany i wenge.

Cztery z pięciu modeli każdej z kolekcji to drzwi, których płaszczyzna uatrakcyjniona została przeszkleniami. Szyby satynowe umożliwiają odpowiednią grę światłem, dzięki czemu pomieszczenia zyskują na atrakcyjności. Piąty model to skrzydło ozdobione płycinami, które – ze względu na większą prywatność i spokój, jaki zapewniają – sprawdzą się zarówno w pokojach służących do pracy, jak i w sypialniach.

Skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka wykonane są z elementów ramowych z płyty MDF, okleinowanej laminatem „Classen Primo” lub „Classen Iridium”, co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, działanie promieni UV i uszkodzenia mechaniczne.

Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Lukka: od 602,70 zł brutto

Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Tosca: od 651,90 zł brutto

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy