Płytki ścienne Colours Ceramiki Tubądzin

Płytki ścienne Colours Ceramiki Tubądzin najtaniej na rynku w sklepie lazienki24.pl

Płytki ścienne Colours Ceramiki Tubądzin, które w kolekcji występują w gamach kolorystycznych Colours White, Colours Black&Red, Colours Green i Colours Orange w specjalistycznym sklepie internetowym lazienki24.pl są najtańsze na rynku. Dane te pochodzą z porównywarki cenowej Ceneo.pl oraz Nokaut.pl.

Nazwa kolekcji Ceramiki Tubądzin w żadnym wypadku nie jest tu przypadkowa. Colours to bowiem intensywne, odważne barwy, wiele kontrastów i ciekawe połączenia kolorystyczne. Elementy kolekcji przeznaczone są do nowoczesnych i nietuzinkowych wnętrz.

Kolekcja Colours Ceramiki Tubądzin, w marcu 2010 roku została wyróżniona za walory wzornicze i stylistykę w dziewiątej edycji prestiżowego konkursu ?Łazienka ? wybór roku 2010?. Konkurs ten, organizowany przez miesięcznik ?Łazienka?, ma na celu promocję najlepszych polskich produktów wyposażenia łazienki.

Informacje o lazienki24.pl

Sklep internetowy lazienki24.pl powstał w 2006 roku na bazie centrum płytek ceramicznych i ceramiki sanitarnej Cer-gres w Opocznie. Centrum magazynowe oraz wieloletnia współpraca z renomowanymi producentami pozwalają firmie utrzymać lazienki24.pl wysokie stany magazynowe. To oznacza szybką realizację zamówień oraz internetowe ceny ? średnio 30% niższe niż w sklepach stacjonarnych.

Każde zamówienie w lazienki24.pl traktowane jest indywidualnie. Firma dąży także do podniesienia standardów e-handlu m.in. poprzez zapewnianie własnej logistyki oraz wydłużenie z 10 do 20 dni terminu zwrotu towaru.

hastagi na stronie:

#tubądzin cennik 2012 #gres greenpeace #cennik tubądzin 2012 #ewa minge leaves #eva minge leaves #płytki ścienne #minge leaves #leaves eva minge #płytki morskie #tubądzin #kolekcja plytek ewy minge #płytki kolekcja ewa minge

Tags , ,

Related posts

Top