Najlepsze ubranie dla domu? Wybierz wełnę ROCKWOOL ? odbierz tynk za złotówkę

24 marca ruszyła nowa promocja ROCKWOOL skierowana do klientów indywidualnych! Inwestorzy, którzy planują w tym roku budowę domu lub docieplenie elewacji, mogą skorzystać z wyjątkowej okazji. Każdy, kto wybierze skalną wełnę ROCKWOOL, otrzyma kupon na tynk mineralny za złotówkę. Promocja potrwa do 10 października tego roku i obejmuje produkty ROCKWOOL do izolacji ścian zewnętrznych.

Po kolei: co zrobić, aby skorzystać z promocji?

1. Dokonać zakupu produktów objętych promocją za łączną kwotę minimum 4000 zł brutto.

2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy online (http://www.rockwool.pl/ocieplenie-domu/s/promocja-najlepsze-ubranie-dla-domku) i dołączyć skan faktury lub wysłać pocztą formularz zgłoszeniowy wraz z kserokopią faktury.

3. Odebrać wysłany pocztą kupon uprawniający do zakupu tynku mineralnego za 1 zł. Kupony zrealizować można u wybranych Dystrybutorów ROCKWOOL do 30 listopada 2014r. Listę Dystrybutorów biorących udział w promocji znaleźć można pod wyżej wymienionym adresem www.

Dlaczego wełna?

Nowa promocja towarzyszy największej w historii firmy kampanii reklamowej: Wybierz dobrze. Wybierz ROCKWOOL. Bohaterka kampanii, sympatyczna dziewczynka o imieniu Mila, wskazuje unikalne cechy skalnej wełny mineralnej. Cechy, które doceni każdy, kto buduje lub dociepla dom. Co można więc zyskać, wybierając wełnę? Po pierwsze ? niepalność, która znacząco wpływa na bezpieczeństwo pożarowe domu. Po drugie ?znakomite właściwości dźwiękoszczelne, które gwarantują komfort i ochronę przed hałasem. Po trzecie ? doskonałe parametry termoizolacyjne, które pozwalają zaoszczędzić co miesiąc na rachunkach za ogrzewanie.

Wiosna to czas remontów. Podczas gdy pozbywać się będziemy kolejnych warstw odzienia wierzchniego, na dociepleniu zyskać mogą nasze domy. Warto zatem wybrać rozwiązanie, które będzie najlepszym ubraniem dla domu ? warto wybrać ROCKWOOL.

Źródło ROCKWOOL. Dostarczył netPR.pl
Authors

Related posts

Top