Budownictwo Wiadomości branżowe

Dynamiczna metamorfoza w salonach RuckZuck

Kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant przeszła wiosenną metamorfozę. Co się zmieniło? Jakie nowe dekory weszły w jej skład? Czym charakteryzuje się zastosowana struktura heliochrome? RuckZuck, jedna z największych sieci

Kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant przeszła wiosenną metamorfozę. Co się zmieniło? Jakie nowe dekory weszły w jej skład? Czym charakteryzuje się zastosowana struktura heliochrome? RuckZuck, jedna z największych sieci sprzedaży podłóg i drzwi firmy Classen, oferuje nowe rozwiązania i odpowiada na potrzeby tych, którzy nie godzą się na monotonię we wnętrzach. 

Obecna od blisko roku w salonach RuckZuck kolekcja paneli podłogowych Dynamic z serii Extravagant została poszerzona o siedem nowych dekorów. Do dębów Cassano Chiaro, Nero, Latte, Marrone i Grigio dołączyły dęby Denver szary, miodowy, stalowy, czarny, brązowy, naturalny i jasny. Zwolennicy niebanalnych rozwiązań mają już więc do wyboru 12 dekorów o dynamicznej strukturze.

Kolekcję Dynamic wyróżniają matowa powierzchnia i błyszczące pory. Struktura heliochrome jest zsynchronizowana z rysunkiem drewna. Zróżnicowany stopień połysku sprawia, iż w zależności od kąta padania światła, wygląd podłogi ulega zmianie, można odnieść wrażenie, że przy każdym spojrzeniu prezentuje się inaczej.

– Coraz większa liczba odwiedzających salony RuckZuck szuka nowych, nie zawsze standardowych rozwiązań. I choć klasyka nigdy nie wyjdzie z mody, znacznie częściej próbujemy eksperymentować z aranżacją wnętrz. Ma być oryginalnie i barwnie, co tłumaczy tak dużą popularność paneli Dynamic – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck – Kolekcja Dynamic, zwłaszcza po metamorfozie sprawi, że panele będą się mieniły jeszcze bardziej…dynamicznie, a wiosenne słońce tylko uwydatni ten efekt.

Panele podłogowe z kolekcji Dynamic posiadają specjalnie wyprofilowane krawędzie zwane V-fugą, co sprawia, iż po ułożeniu wyglądają jak naturalne deski drewniane. Dzięki zastosowanemu systemowi Megaloc są łatwe i szybkie w montażu, a ich brzegi pokrywa warstwa ISOWAXX, zabezpieczająca przed wnikaniem wilgoci. Kolekcję, ze względu na klasę ścieralności AC4, można stosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych oraz pomieszczeniach użyteczności publicznej o niskim i średnim natężeniu ruchu. 

A to już wiesz?  Od stycznia Twój dom będzie oszczędzał energię i pieniądze

Deski posiadają grubość 8mm i format 1286×160 mm.

Trwała i estetyczna kolekcja Dymanic jest jedną z czterech kolekcji paneli podłogowych należących do serii Extravagant. W ramach serii w salonach RuckZuck dostępne są ponadto kolekcje Triadition, History i Modern Art.

Sugerowana cena detaliczna: 59,89 zł/m2.


Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi.  

# # #

Informacje o RuckZuck:

RuckZuck to marka salonów oferujących produkty Classen – wiodącego producenta podłóg, drzwi i artykułów wykończeniowych. Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen w Niemczech.

W tym samym roku w Polsce została założona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu Partnerskiego RuckZuck na terenie Polski oraz w pozostałych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Salony sieci działają obecnie w następujących krajach: Polska, Czechy, Słowacja, Łotwa, Litwa, Ukraina, Białoruś, Węgry i Rumunia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.ruckzuck.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy