Budownictwo Wiadomości branżowe

Panele podłogowe z połyskiem

Delikatne, subtelne, wyrafinowane, a zarazem olśniewające – tak w skrócie można opisać dwie nowe kolekcje paneli podłogowych, które dołączyły do bogatej oferty salonów RuckZuck. Jedna z największych sieci sprzedaży

Delikatne, subtelne, wyrafinowane, a zarazem olśniewające – tak w skrócie można opisać dwie nowe kolekcje paneli podłogowych, które dołączyły do bogatej oferty salonów RuckZuck. Jedna z największych sieci sprzedaży podłóg i drzwi poszerzyła asortyment ekskluzywnej marki paneli podłogowych Wiparquet o kolekcje Silk i Briliant. To propozycje dla tych, którzy cenią dobry smak i perfekcyjne wykonanie. 

Ekskluzywną markę paneli podłogowych Wiparquet firmy Classen tworzą aktualnie kolekcje Authentic Fibre, Authentic Grain, Authentic Grain +, Authentic Chrome, Structure, Authentic Timber oraz dwie najnowsze linie Authentic Silk i Briliant. Osiem stylowych kolekcji wyróżniają najlepszej jakości materiały, wysokie parametry oraz dębowe dekory. Linie, choć zbliżone do siebie kolorystycznie, wyraźnie różnią się strukturami, jakimi zostały pokryte.

Kolekcję Authentic Silk tworzy sześć dekorów Dąb Knoxville: ciemny, naturalny, złoty, kremowy, grafitowy i szary. Panele (7mm) pokryte zostały wiernie imitującą słoje drewna strukturą synchroniczną „heliochrome”, przez co matowa powierzchna łączy się ze lśniącym wzorem drewna, a tłoczenia pokrywa srebrzysty połysk. Delikatne, jedwabiste lśnienia sprawdzą się w stylowo urządzonych, nowoczesnych wnętrzach.

Dąb Palermo jasny, miodowy, szary i naturalny to z kolei dekory tworzące kolekcję Briliant. Panele o grubości 8 mm są węższe od tradycyjnych. Struktura heliochrome podobnie jak w przypadku kolekcji Authentic Silk, sprawia, że panele przypominają te z prawdziwego drewna. Brylantowa kolekcja dedykowana jest zwolennikom eleganckich rozwiązań, klasycznych odcieni dębów i wnętrz w naturalnym stylu.

– Nowe kolekcje paneli podłogowych Silk i Briliant to odpowiedź na wyraźnie rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty, wyszukane rozwiązania i ekskluzywne marki. Wiparquet, marka będąca jedną z najbardziej prestiżowych na rynku, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck – Panele w pełni zasługują na swoje nazwy. Kolekcja Silk posiada delikatne niczym jedwab lśnienia, a Briliant delikatnym, ale wyraźnie widocznym połyskiem doda blasku eleganckim wnętrzom.  

A to już wiesz?  V-fuga i wąska deska ? sposób na naturalną podłogę

Każda z ośmiu kolekcji marki Wiparquet skierowana jest do osób o wysokich wymaganiach estetycznych. Linie wyposażone są w nowoczesny i trwały system montażu Megaloc, który znacznie skraca czas układania paneli. Deski posiadają ponadto specjalnie wyprofilowane krawędzie zwane V-fugą, dzięki czemu przypominają prawdziwe drewniane deski.

Sugerowane ceny detaliczne brutto paneli podłogowych Authentic Silk: 44,90/m2

Sugerowane ceny detaliczne brutto paneli podłogowych Briliant: 59,90/m2

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy