Najwyższa forma komfortu coraz bardziej dostępna

Hästens, szwedzki producent łóżek z segmentu Super Premium modyfikuje swoja ofertę dostarczając klientom odmienną definicję luksusu. Nowe produkty marki dają poczucie elitarności i niepowtarzalnej satysfakcji z zakupu. Co więcej, ich cena staje się coraz bardziej osiągalna dla konsumentów ceniących sobie poza komfortem i wysoką jakością także wartość dodaną wynikającą z przynależności do grupy klientów danej marki.

Przeciętny człowiek przesypia jedną trzecią swojego życia. To w łóżku wypoczywamy, regenerujemy siły, od komfortu w czasie snu zależy nasze samopoczucie w ciągu dnia. Dlatego łóżko jest najważniejszym meblem w domu. Idąc tym tropem, firma Hästens, która od przeszło 150 lat buduje swoja markę w oparciu o produkty najwyższej jakości i wprowadza wypoczynek w inny wymiar, oferuje teraz nową, odmieniona linię produktową. Produkty, które spełniają najwyższe standardy, do których przyzwyczaiła nas marka Hästens, są dziś dostępne już od 8200 złotych za jednoosobowy model Marquis (wersję dwuosobową można mieć od 16 400 zł).
Co zyskujemy za tę cenę? Całkiem nową jakość wypoczynku, najwyższą trwałość produktu z gwarancją na 25 lat, ale także niebagatelną wartość dodaną. Taką wartością jest elitarność marki Hästens, oferującej produkty z segmentu Super Premium, a przy tym wiernej wieloletnim tradycjom firmy. Dla klientów elitarność marki przekłada się bezpośrednio na dowartościowanie i satysfakcję płynące z zakupu. Produkt wówczas zaspokaja nie tylko swoje podstawowe funkcje, ale daje klientowi także dodatkowe poczucie luksusu i unikatowości.

Rosnące aspiracje, rosnąca dostępność
Aspiracje klientów dotyczące produktów o charakterze elitarnym rosną. Coraz bardziej liczna jest też grupa konsumentów odczuwająca potrzebę posiadania unikatowych produktów. Klienci chcą się wyróżniać i kupować nie tylko produkt, ale również jego niepowtarzalne cechy i dlatego coraz częściej sięgają po dobra Super Premium. Podczas, gdy cena najdroższych łóżek Hästens może przekracza
nawet 250 000 złotych, dziś jedno z nich możemy kupić już w cenie trzydziestokrotnie niższej. Łóżko to, dodajmy, zachowuje tę samą najwyższą jakoś
i innowacyjnoś
, gwarantując najbardziej komfortowe warunki do wypoczynku oraz wieloletnią trwałość.
? Dostrzegając coraz bardziej dynamicznie rozwijający się segment rynkowy Super Premium postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i skoncentrować się na tej grupie konsumentów, która aspiruje, by posiadać produkt najwyższej jakości. Jest to rodzaj odbiorcy, który podobnie jak my wierzy, że komfort snu, zdrowie, wygoda to rzeczy, na których nie warto oszczędzać. Dzięki naszym produktom wprowadzają do domu nową jakość, wykraczającą poza komfort i estetykę, które są kolejnymi kluczowymi cechami naszych produktów. Nasi klienci czują się dobrze nie tylko śpiąc w swoich łóżkach Hästens, ale również je posiadając ? mówi Michał Szkutek, Kierownik Salonu Hästens Concept Store w Warszawie.

Luksus za przystępną cenę
Odmieniona linia produktowa Hästens obejmuje szeroką gamę ofertową dla najbardziej wymagających klientów. Na ofertę bardziej przystępną cenowo składają się takie modele, jak m.in.:

Marquis (cena: od 8200 zł za model jednoosobowy) ? następca modelu Naturally. Wykonywany ręcznie przy użyciu najlepszych materiałów naturalnych, jak bawełna, wełna i len ? bez użycia pianki gumowej, poliuretanu i lateksu.
Luxuria (cena: od 12 400 zł za model jednoosobowy) ? następca modelu Continental. Posiada nowy opatentowany system sprężynowy, który pozwala uwolnić napięcie z pleców i sprawia, że użytkownik odpoczywa w wygodnej pozycji. Ma również elastyczną powłokę dla lepszej sprężystości oraz uchwyty po obu stronach materaca.

Comfortable II (cena: od 21 400 zł za model jednoosobowy) ? następca modelu Comfortable. To kontynentalne łóżko regulowane występujące w dwóch wersjach: z funkcją masażu lub bez. Za pomocą pilota można z łatwością regulować masaż i dostosowywać pozycję łóżka. Dodatkowo także istnieje możliwość manualnej regulacji głowy i stopy łóżka. Część dolna posiada wysokiej jakości system sprężynowy, wypełniony lnem i bawełną/wełną.

Hästens posiada także szeroką ofertę akcesoriów związanych ze snem (pościel, kołdry, poduszki, materace, piżamy) oraz mebli do sypialni (stoliki nocne itp.), wzbogacającą podstawową ofertę i czyniąc ją bardziej kompletną.

hastagi na stronie:

#hastens ceny #hastens cena #hastens cennik

Related posts

Top